Sıkça Sorulan Sorular
kayan yazı siparişi Nasıl sipariş verebilirim ?
Kayan yazı siparişlerinizi internet sitesi üzerinden kredi kartı ile satın alma işlemi yaparak verebilirsiniz. Bunun yerine sipariş hattımız olan 0(850) 500 00 11 numaradan müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile kayan yazı sipariş verebilirsiniz.
Kayan yazı ürünüm bana ne zaman ulaşır ? Nasıl ulaşır ? Türkiye'nin her yerine kayan yazı kargonuz varmı ?
Saat 12.00'dan önce satın almış olduğunuz kayan yazılar ekstra bir durum yaşanmadığı taktirde aynı gün kargoya verilir ve ulaşacak yerin uzaklığına bağlı olarak 1 veya 2 gün içinde kayan yazınız elinizde olur. Türkiye'nin her yerine kargomuz mevcuttur.Led tabelanız anlaşmalı kargo firmaları ile kapınıza kadar gelecektir.

kayan yazı kargo
kayan yazı yurtdışı Yurt dışından kayan yazınızı satın almak istiyorum. Teslimatınız mevcut mudur ? Ne yapmalıyım ?
Yurtdışına kayan yazı satışımız mevcuttur. Öncelikle internet sitesi üzerinden kredi kartı ile veya sipariş hattımız olan 0(850) 500 00 11 numaradan bize ulaşıp kayan yazı siparişi verebilirsiniz. Yurt dışı siparişleri anlaşmalı olduğumuz özel bir kargo şirketi ile kapınıza kadar teslim edilecektir.
Kayan yazı kargo ücreti kime aittir ? Kargo ücretleri ne kadardır ?
Kargo ücreti alıcı firmaya aittir. Kargo ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

kayan yazı fiyatları
kayan yazı programı
Led tabelanın programını nasıl temin edebilirim ? Nasıl kullanırım ?
Kayan yazı programını(Power Led) sitemizin üst kısmında bulunan "Program İndir" butonuna tıklayarak temin edebilirsiniz. Power Led programının kullanımını ise
sitenin üst kısmında bulunan "Program Eğitimi" sayfasında bulunan videolardan yardım alabilirsiniz.Powerled programının ayarlar bölümünün şifresi "168" gelişmiş ayarlar kısmının şifresi ise "888"dir. Led tabelanın sağlıklı çalışması ve ayarlarının bozulmaması için gelişmiş ayarlar kısmına girilmemesini tavsiye ederiz.

Satın almış olduğum kayan yazının garantisi kaç yıldır ?
Led tabelanız fatura tarihinden itibaren 2 sene parça garantilidir. Parçaların yenisi ile değişimi veya tamiri firma opsiyonundadır.Doğal afetler,çarpma,enerji yetersizliği , fazla akım , topraklamadan dolayı yanmayan pikseller , yanlış montaj kaynaklı sıvı sızdırmazlığının bozulması durumları garanti dışıdır.
kayan yazı garanti
powerled program Power Led programında ayarları yaptıktan sonra USB'yi kayan yazıya takınca uyarı alıyorum bu ne anlama geliyor?
Powerled programı ile verilerinizi yazdıktan sonra USB'nin ürün ile haberleşmesinde zaman zaman sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu durumlarda led tabelamız sıkıntının nereden kaynaklandığını anlamamız için belirli hata kodları göstermektedir.Hata kodları ve açıklamalarını aşağıdan ulaşıp Power Led programından düzelterek sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İşte Powerled hata kodları ve yapmanız gerekenler :

USB : Disk şu an aktarma işleminde , bu durumda iken USB Flash Diskinizi üründen çıkarmayınız. Eğer USB Flash Disk takmadığınız halde bu yazıyı görüyorsanız USB uzatma kablonuzdda sorun olabilir farklı bir USB uzatma kablosu deneyiniz. USB Flash Disk taktığınızda 2 dakikadan fazla süre boyunca USB yazısını görüyorsanız USB Flash Disk'inizde sorun olabilir ayın işlemi farklı bir USB Flash Disk ile deneyiniz.

USB %10 : USB yazısının yanında % ile sürekli artan rakamlar görüyorsanız veriler aktarılmaya başlamıştır. Yazının %100 olmasını bekleyip OK yazısının gelene kadar USB Flash Diski tabelanızdan çıkarmayınız.

OK : Aktarım işlemi tamamlanmıştır. USB'yi üründen çıkarıp ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Powerled E004 Hatası : Power Led programdan verilerinizi USB Flash Diske gönderirken "Panel Parametreleri Dahil"butonuna tıkladığınızdan emin olun (Şifre 168). Yine aynı hatayı alıyorsanız Power Led programından ayarlanan tarama yapıları yanlış . Lütfen tarama yapınızı "Araçlar->Ayarlar (Şifre 168)" menüsünden " 4.1 1/4 (**Genel P10**)" olarak ayarlayınız.

Powerled E007 Hatası : Power Led programında ayarlanan ürün genişliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz genişlikte 32'nın katları şeklinde gitmektedir.

Powerled E008 Hatası : Power Led programında ayarlanan ürün yüksekliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz yükseklikte 16'nın katları şeklinde gitmektedir.

Powerled E009 Hatası : Piksel aralığı yanlış seçilmiştir . Lütfen Power Led programından ürünün rengine uygun aralığı giriniz. Eğer ürününüz tek renk ise "R" yi çift renk ise "RG" yi full renk ise "RGB" yi seçiniz.

Powerled E015 Hatası : Ekran ayarlarının senkronizasyonunda bir sıkıntı yaşandı . USB'yi biçimlendirip dosyaları tekrar atınız.

Powerled E016 Hatası : Kartın hafızasında alabileceğinden fazla program var demektir . Lütfen bir kaç program temizleyiniz. Birden çok program kullanmak yerine pencere yöntemini de kullanbilirsiniz.

Powerled E007 Hatası : Tabelanız kilitlenmiştir. Lütfen USB Flash Diskinizi tabeladan çıkarmadan tabelanın elektriğini kesiniz ve tekrar elektrik veriniz.

Powerled E100 Hatası : İçerik doğru şekilde kopyalanmadı lütfen USB'yi çıkarıp tekrar takınız ve aktarımın tamamen tamamlanıp OK yazısının gelmesini bekleyiniz. Yine aynı hatayı alıyorsanız USB'yi biçimlendirip dosyayı tekrardan atınız . Sıkıntının sürmesi halinde ürünün enerjisini kesip tekrar veriniz.

Powerled E101 Hatası : Veriler programdan USB aktarılırken bir hata oluştu lütfen USB'yi biçimlendirip veriyi tekrar yollayınız.

Powerled E102 Hatası : Kullanmış olduğunuz USB Flash Diski "FAT32" olarak biçimlendirin. Sorun devam ediyorsa lütfen yeni bir USB temin ediniz.

Powerled E103 Hatası : Kayıt etmiş olduğunuz veriler USB Flash Diskinizden kopyalanamıyor. USB Flash Diskinizi çıkarıp tekrar takınız. Sorun devam ederse lütfen yeni bir USB Flash Disk edinin.

Powerled E110 Hatası : Programdan seçtiğiniz kontrol kartı ile ürünün üzerindeki kontrol kartı aynı değil. Lütfen programdaki"Araçlar->Ayarlar(Şifre 168)" kısmından kontrol kartınızı doğru seçtiğinize emin olun. Eğer 16 cm veya32 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-S6U" , 48 cm veya 64 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-A6U" , 80 cm ve 96 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-C6U"dur.

Powerled E111 Hatası : Ayarladığınız ekran genişliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

Powerled E112 Hatası : Ayarladığınız ekran yüksekliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

Powerled DHCP Hatası : Eğer tabelanızı USB ile değilde Network ile haberleştiriyorsanız ilk açılışta IP almaya çalışırken bu bilgi mesajı görüntülenir. Geçicidir.

Powerled SLP Hatası : Eğer ürününüze otomatik açılma ve kapanma ayarı yaptıysanız ekranın açılma ve kapanma zamanı geldiğinde bu uyarı görürsünüz. Eğer tabelanın belirli saatlerde kapanmasını istemiyorsanız programdaki"Uyu" sekmesinden saatleri devre dışı bırakınız. Eğer istediğiniz saatten farklı saatlerde açılıp kapanıyorsa tabela saati ile bilgisayar saati senkronize değildir programdan "Eşit" butonuna tıklayın ve programı tekrar atın.

Kayan yazım için Power Led programında hangi kontrol kartını seçmeliyim ?
Eğer kayan yazının yüksekliği
16 cm veya 32 cm is TF-S6U
48 cm veya 64 cm ise TF-A6U
80 cm veya 96 cm ise TF-C6U'yu seçmelisiniz.
Doğru kayan yazı kontrol kartını seçmenize rağmen hala kontrol kartı uyarısı alıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçip kontrol kartınızı öğreniniz.

kayan yazı kontrol kartı
kayan yazı montaj Led tabelalar için montaj hizmetiniz var mıdır ?
Firmamız ithalatçı ve üretici firmadır. Kayan yazı satışımız toptandır. Satın almış olduğunuz kayan yazı için montaj servisimiz yoktur. Fakat led tabelayı takacağınız yerin fotoğrafını WhatsApp'tan bize ulaştırdığınız taktirde montaj ekibimiz size montaj için gerekli olan aparatları gönderir. Aynı şekilde kayan yazının montajı nasıl yapacağınıza dair montaj ekibimiz size yardım edecektir.
Kargoda satın almış olduğum kayan yazı kırık çıktı ne yapabilirim ?
Satın almış olduğunuz led tabela kargodan kırık çıktığı taktirde zabıt(tutanak) tutturmak alıcı firmaya aittir.Tutanak tutulmayan kırıklardan firma sorumlu değildir.Kırık çıkan kayan yazı tarafımıza geri gönderildikten sonra yenisi ile değiştirilip tekrar tarafınıza kargolanır.

kayan yazı kırılması
kayan yazı usb kontrol kartı
USB belleğimle ilgili sorun yaşıyorum ne yapmalıyım ?
Öncelikle USB belleğiniz yeni alınmış olsa bile "FAT32" formatında biçimlendirmeniz gerekmektedir. Biçimlendirme işlemini sitemizin üst kısmında linki bulunan "Program Eğitimi" bölümündeki videolardan bulabilirsiniz.Flash diskinizin markasının ne olduğunun bir önemi yoktur. Fakat flash diskten kaynaklı problemler olması durumunda farklı bir flash disk kullanmanızı tavsiye ederiz.Powerled programından USB'ye veri gönderirken flash diski doğru şekilde seçtiğinizden emin olunuz.Flash diski kayan yazınıza taktığınızda cihazda elektrik olduğundan emin olunuz.

Power Led programının şifresi nedir ?
Powerled kayan yazı programını şifresi "168"'dir.

powerled şifresi
kayan yazı kumanda Kumandalı led tabelalarda program kendiliğinden geçiyor ne yapmayalım ?
Kumandalı kayan yazılarda özellikle hat güzergah tabelalarında programın üzerine tıklanır. Aşağıda açılan özellikler bölümünden zamanlama seçilir.Zaman bölümü saniye olarak geçerlidir.Örneğin ; "600000 sec"  "10.000 dk" gibi bir süre girilir. Böyle program kendiliğinden değişmez, siz kumanda ile geçişleri yönetirsiniz.
Komut başarısız hatası nedir ?
Kayan yazınız USB ile iletişim sağlıyor iseniz bu hata görmezden gelinerek aktarıma devam edilmelidir.

kayan yazı komut başarısız
eczane kayan yazı Nöbetçi eczane panosu ayarları nasıl yapılır ?
Powerled programı üzerinden "Tarih aralığı - zamanlama - hafta" bölümlerinden ayar yapabilirsiniz.Not: Program "00.00"dan sonra algılayamaz. O yüzden ertesi sabaha kadar olan nöbetlerde çift program açılır. İlk program 23:59:59 da biter , ikinci program 00:00:01'de başlar.Detaylı zamanlama bilgisi için sitenin üst kısmında bulunan program eğitim videolarını izleyebilirsiniz.
Led tabelada kullanacağımız görsellerin formatı ne olmalıdır ? Hareketli resim dosyası atabilir miyim ?
Kayan yazıda kullanacağınız resim formatları ".jpg , .jpeg , .png , .gif , .bmp , .tiff , .ico formatlarında olmalıdır. Led tabelanıza atacağınız görseller sabit veya hareketli resimler olabilir.

resimli led tabela
kayan yazı tamir Programı Powerled'den hazırladım fakat tabelaya attığımda kayan yazıda değişiklik şekiller çıkıyor.
USB ile kayan yazıya gönderme işlemi yaparken "Panel Parametreleri Dahil" butonunu seçmeyi unutmayın.Butona tıkladığınızda size soracağı şifre "168"dir.
Powerled programında bütün zaman ayarlamalarını yapmama rağmen tabelada istediğim şekilde sonuca ulaşamıyorum.
USB ile kayan yazıya gönderme işlemi yaparken "Zamanlayıcıyı eşitler" butonunu seçmeyi unutmayın.

kayan yazı zamanlama
rgb kayan yazı RGB Kayan Yazılarda normal ayarlar doğru fakat görüntü alamıyorum . Ne yapmayalıyım ?
Powerled programından gelişmiş ayarlara girerek "Mirror" sekmesini ayna olarak değiştiriniz. Gelişmiş ayarlar panelinin şifresi "888"dir.
Kayan yazıya tek satır yazmak istemiyorum . Led tabelayı bölerek satır satır yazmak istiyorum. Ekranı kaça bölebilirim ?
Powerled programı sayesinde okunabilecek yükseklikte olması taktirinde ekranı istediğinz parçaya bölebilirsiniz. Detaylı bilgiyi sitenin üst tarafında bulunan "Program Eğitimi" kısmında bulabilirsiniz.

2 satırlı kayan yazı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.